WOFA – turniej tenisowy we Wrocławiu
wofa-v_2018-plakat-2

P O M A G r A M Y

Rozpoczynamy w piątek 18.05.2018 r. o godz. 15.00 losowaniem drabinek turniejowych

 

Po raz pierwszy intencją turnieju WOFA, oprócz spędzania wspólnie pięknego majowego weekendu, będzie pomoc naszym koleżankom i kolegom – architektkom i architektom, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych, głównie związanych z poważnymi problemami zdrowotnymi, których leczenie wymaga znacznych nakładów finansowych.

 

W ramach Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów działa tzw. Komisja Samopomocowa, która przyznaje niewielkie wsparcie finansowe ze środków DSOIA RP, osobom które zgłoszą się z prośbą o pomoc. Osoba, której pomagamy w tym roku, jak i inne osoby, którym będziemy chcieli pomóc w następnych latach, została wskazana przez w/w komisję jako szczególnie wymagającą wsparcia.

 

W związku z powyższym, w ramach opłaty wpisowej, prosimy o wpłatę kwoty 100 zł na konto bankowe naszej koleżanki architektki Pani Jolanty Korbut-Majchrzak zmagającej się z chorobą nowotworową. Nr konta 34 1140 2004 0000 3502 6764 3264

Wpłata nie jest obowiązkowa.

 

PROGRAM IMPREZY

W tym roku gramy na tych samych zasadach jak przed rokiem, a więc:

  1. Głównym turniejem będą rozgrywki deblowo-mixtowe bez podziału na kategorie wiekowe i płeć,
  2. Turnieje singlowe damskie i męskie będą rozgrywkami towarzyszącymi,
  3. Pierwszą fazę turnieju deblowo-mixtowego gramy w grupach, w drugiej fazie najlepsze pary każdej z grup będą walczyły o zwycięstwo w systemie pucharowym,
  4. Turnieje singlowe w systemie pucharowym,
  1. Rozpoczynamy turniej w piątek 18.05.2018 r. o godz. 15.00 losowaniem drabinek turniejowych,
  2. Planujemy rozpoczęcie gier zaraz po losowaniu ok. godz. 16.00,
  3. Zakończenie turnieju wraz z rozdaniem nagród odbędzie się w sobotni wieczór podczas Player’s Party. (ewentualne dogrywki, zakończenia meczów są możliwe jeszcze w niedzielę)
  4. Rozpoczęcie Player’s Party ok. godz. 19.00, podczas którego w planach jest koncert Macieja Czemplika wraz z Sonią Hornatkiewicz.

Player’s Party będzie tradycyjnie okazją do wspólnej zabawy i rozmów do późnych godzin nocnych przy muzyce na żywo.

 

 

MIEJSCE ROZGRYWANIA TURNIEJU

Gramy na przepięknych kortach Stadionu Olimpijskiego – al. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław.

Gospodarzem turnieju jest Olimpijski Club, który odpowiada również za sprawy formalno-organizacyjne turnieju.

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

Proszę, zgłaszajcie się poprzez specjalny formularz dostępny na stronie www.olimpijskiclub.pl.

 

Wszelkie pytania, wątpliwości i uwagi wysyłajcie na adres wofa@olimpijskiclub.pl, lub dzwońcie do Pani Kingi Szynklarz z OlimpijskiClub (tel. 604205505).

Do turnieju deblowo-mixtowego możecie zgłaszać się już w zestawionych parach, a także pojedynczo, wówczas pomożemy w dobraniu partnera.

Sędzią Głównym turnieju będzie Sebastian Bułat – trener m.in. Michała Przysiężnego i  Tomasza Bednarka, który w razie potrzeby udzieli wszelakich porad i wskazówek techniczno-taktycznych.

 

WOFA – turniej tenisowy we Wrocławiu