Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/maoia/single.php on line 6
Ograniczenia w dostępie do biura MaOIA RP na czas egzaminów na uprawnienia

Biuro Mazowieckiej Okręgowej IARP od 14 do 21 czerwca br. będzie czynne dla umówionych interesantów jedynie w godzinach 11.00 – 14.00.

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna informuje, że egzamin ustny na uprawnienia do projektowania będzie się odbywać w szczególnym rygorze sanitarnym. Z tego powodu biuro Mazowieckiej Okręgowej IARP od 14 do 21 czerwca br. będzie czynne dla umówionych interesantów w godzinach 11.00 – 14.00.
O godzinie 14.00 pracownicy opuszczą biuro, nie będą zatem działały telefony, a poczta elektroniczna zostanie odebrana najwcześniej następnego dnia.

Po zamknięciu biura o godzinie 14:00 wpuszczane będą tylko osoby przystępujące do egzaminu.

Osobom podchodzącym do egzaminu w lutym br. przypominamy o konieczności dostosowania się do specjalnych wymogów bezpieczeństwa sanitarnego, opisanych w wytycznych Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej IARP. 

Z ww. dokumentem można zapoznać się na stronie Izby Architektów RP  https://www.izbaarchitektow.pl/pokaz.php?id=3443, jak również na stronie Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP  http://mazowiecka.iarp.pl/?page_id=21 

Niedostosowanie się do wymogów sanitarno-epidemiologicznych będzie skutkowało brakiem możliwości zdawania egzaminu.

Przepraszamy za utrudnienia, są one spowodowane szczególną sytuacją
epidemiologiczną.

Ograniczenia w dostępie do biura MaOIA RP na czas egzaminów na uprawnienia