atlantic
Tworzenie wieńców i kartek świątecznych

Czytaj Więcej

Unknown
W programie szkolenia przewidziane jest prześledzenie zastosowań programu, zapoznanie z zasadami działania aplikacji oraz wykonanie praktycznych ćwiczeń projektowych. Ukończenie szkolenia pozwoli na rozpoczęcie typowej pracy projektowej nad projektem budowlanym.

Czytaj Więcej

szare_kolory
W programie szkolenia przewidziane jest prześledzenie narzędzi do zaawansowanego modelowania z użyciem standardowych narzędzi programu ARCHICAD. Ćwiczenia praktyczne wykonane podczas warsztatów pozwolą na wykorzystanie ich podczas typowej pracy projektowej nad projektem budowlanym.

Czytaj Więcej

6785_3
W programie szkolenia przewidziane jest podniesienie efektywności i skuteczności projektowania przy pomocy koordynacji międzybranżowej. Prześledzenie zastosowań programów, zapoznanie z zasadami działania aplikacji oraz wykonanie praktycznych ćwiczeń.

Czytaj Więcej

atlantic
W programie szkolenia przewidziane jest podniesienie efektywności i skuteczności komunikacji z inwestorem przy pomocy wizualizacji modelu BIM. Prześledzenie zastosowań programów, zapoznanie z zasadami działania aplikacji oraz wykonanie praktycznych ćwiczeń.

Czytaj Więcej

Unknown
Wykłady i konsultacje na temat jak skutecznie zabezpieczyć budynek pod względem ppoż., przy zachowaniu estetyki i funkcjonalności obiektu. Sposoby zabezpieczania klatek schodowych w budynkach wielokondygnacyjnych.

Czytaj Więcej

szare_kolory
Szkolenie ma na celu przybliżyć możliwości technologii Building Information Modeling (Budowanie Informacji Modelem) w procesie projektowania budynku architektonicznego. Przedstawione zostaną materiały video wraz z komentarzem dotyczącym czynności jakie należy wykonywać krok po kroku, aby uzyskać pożądany efekt w modelu BIM. ...

Czytaj Więcej