Archiwum kategorii: Konferencje

New mindset for High-Quality Baukultur in Europe – o przyszłości zawodu architekta

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

oto zaproszenie na międzynarodową debatę dotyczącą przyszłości zawodu architekta. Wydarzenie to odbywa się w ramach projektu Erasmus+ BuildDigiCraft: New mindset for High-Quality Baukultur in Europe będącego efektem współpracy pomiędzy 8 krajami regionu Morza Bałtyckiego https://www.builddigicraft.eu/

Projekt wpisuje się w idee programu New European Bauhaus i zawiera wzajemne powiązania nowych narzędzi cyfrowych z tradycyjnymi technikami rzemiosła budowlanego, obecną praktyką projektową oraz wartościami stojącymi za procesem kształtowania środowiska zbudowanego. Program poszukuje odpowiedzi na pytanie jak będzie wyglądał zawód architekta w przyszłości.
Nowy Europejski Bauhaus nadaje kulturowy i kreatywny wymiar Europejskiego Zielonego Ładu stawiając za cel wzmocnienia zrównoważonego rozwoju i innowacyjności w środowisku zabudowanym.
Wydarzenie odbędzie się w ramach Gdańskiej Debaty Publicznej we wtorek, 07.12.2021 w godzinach 14:00 – 16.00 za pośrednictwem platformy zoom.

Link do debaty: https://hcu-hamburg.zoom.us/j/81123871762

Meeting-ID: 811 2387 1762

Kenncode: 642592

Zapraszamy!

Rejestracja:
https://cloud.hcu-hamburg.de/nextcloud/apps/forms/omL5n7SSCKs3yHGg
Kontakt: Emiliya Popova build-digi-craft@hcu-hamburg.de

Znajdziecie tam także interesujące informacje na temat samego programu BuildDigiCraft: New mindset for High-Quality Baukultur in Europe.