Archiwum kategorii: ogłoszenia biura

Ubezpieczenie architekta

Izba Architektów RP wraz z PZU podpisały nową Umowę w sprawie programu ubezpieczeniowego dla członków Izby Architektów RP.

W procesie wymiany doświadczeń Izby i największego polskiego ubezpieczyciela, powstał zespół roboczy, który przeprowadził proces weryfikacji zakresu ubezpieczeń wymaganych dla architektów. Efektem tych prac jest nowa oferta, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom członków IARP.

Więcej na stronie IARP pod linkiem: Ubezpieczenie architekta

Informacje o szkoleniach

Szkolenia w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Architektów RP organizują:

arch. Maria Mermer
email: maria.mermer@mazowiecka.iarp.pl
tel. +48 501 180 905

arch. Zofia Kuklis
email: ZOFIAzMOIA@gmail.com

Aktualne informacje o planowanych szkoleniach znajdują się na stronie: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenia
Po zalogowaniu do serwisu jest możliwość zapisania się na szkolenia, a w zakładce PLIKI znajdują się materiały ze szkoleń, w których się uczestniczyło.
Dodatkowo, co poniedziałek, powinniście Państwo otrzymywać newsletter z serwisu iarp@info.izbaarchitektow.pl informujący o nadchodzących szkoleniach.

Jeśli nie otrzymujecie ww. newslettera, polecamy sprawdzenie czy adres – zapisany na stronie https://extranet.iarp.pl/profile/login/r/ w zakładce PROFIL UŻYTKOWNIKA – jest aktualny oraz o zajrzenie do skrzynki ze spamem i ewentualnie dodanie nadawcy do ZAUFANYCH.
Dokładamy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety. Ta opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam w doskonaleniu oferty szkoleniowej.

LINK do ankiety: https://forms.gle/cqYjqy8dt8b9W7kMA

 

KURS PRZYGOTOWAWCZY DO EGZAMINU NA UPRAWNIENIA DO PROJEKTOWANIA – SESJA WIOSENNA 2024

Ogłaszamy zapisy na kolejną kursu przygotowawczego do egzaminu na uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Kurs jest prowadzony w formie stacjonarnej, rozłożony na bloki tematyczne, które łącznie trwają 30 godzin zegarowych. Prelegentami będą doświadczeni praktycy, od lat szkolący architektów. Kurs ma na celu usystematyzowanie wiedzy wymaganej do egzaminu i pomoc w przygotowaniu się do części pisemnej i ustnej. Czytaj dalej KURS PRZYGOTOWAWCZY DO EGZAMINU NA UPRAWNIENIA DO PROJEKTOWANIA – SESJA WIOSENNA 2024

Pożegnania

Z żalem żegnamy

mgr inż. arch.

Adama Suflińskiego

 

Adam Sufliński (1946-2024) był architektem, malarzem i nauczycielem akademickim. Od 1975 r. był pedagogiem, a od 2000 r. kierownikiem samodzielnej Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. W roku 2000 uhonorowano go prestiżowym międzynarodowym wyróżnieniem „Premio Internazionale Comune di Roma Beato Angelico”, za cykl rysunków składających się na tzw. „Tekę Rzymską”. Autor licznych rysunków i akwareli przedstawiających krajobraz i architekturę Bliskiego Wschodu, gdzie przebywał w latach 80. Autor projektu m. in. kościoła św. Ojca Pio w Białymstoku.

Rodzinie i Bliskim składamy serdeczne kondolencje.

Bezpłatne szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych dla przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób zatrudnionych w tym sektorze

Szanowni Państwo,
Ministerstwo Rozwoju i Technologii rozpoczęło cykl bezpłatnych jednodniowych szkoleń stacjonarnych z zamówień publicznych dla przedsiębiorców należących do sektora MŚP lub osób zatrudnionych w tym sektorze. Program szkoleń został przygotowany z myślą o osobach, które nie brały dotychczas udziału w procedurach zamówieniowych lub robiły to sporadycznie.
Celem szkoleń jest dostarczenie podstawowej, praktycznej i najbardziej przydatnej wiedzy na temat zamówień publicznych, w tym specyfiki procesu ubiegania się o zamówienia oraz ich realizacji.

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia z prawa zamówień publicznych (1)