Szkolenie IARP – przepisy przeciwpożarowe


Zapraszamy architektów IARP na szkolenie on-line pt. “Ochrona przeciwpożarowa budynków”, które odbędzie się w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów RP w dniu 15.07.2020 r. (środa) o godz. 16:00. 

Udział w szkoleniu będzie możliwy za pomocą własnego sprzętu z dostępem do Internetu.

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż. poż. Maciej Chilicki –  rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP), prelegent na konferencjach organizowanych przez SITP, autor publikacji w miesięczniku „Przegląd pożarniczy”. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (2008 rok). Funkcjonariusz pionu kontrolno-rozpoznawczego Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku od 2009 roku. Z-ca Naczelnika Wydziału Kontrolno-rozpoznawczego  KM PSP w Gdańsku od 2012 roku, od 2019 roku Naczelnik Wydziału Kontrolno-rozpoznawczego  KM PSP w Gdańsku. Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2014 roku.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/879

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby). 

Jednocześnie Prelegent prosi o przesyłanie pytań, postara się na nie odpowiedzieć w trakcie szkolenia.

Do zapisanych osób prześlemy link do szkolenia na platformie ClickMeeting.