“Behind the scenes of B-ILD – the internal organisation of a young architectural practice explained.”

Architektka Kelly Hendriks prowadzi własną pracownie B-ILD w Brukseli od 2009 r. Po dekadzie działalności, w 2019 r., została uhonorowana nagrodą “Jo Crepain award” przyznawaną co dwa lata dla najlepiej prowadzonej i najbardziej  obiecującej autorskiej pracowni architektonicznej w Belgii. Oprócz zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanych pracowniach, Kelly Hendriks ukończyła szereg kursów managerskich i zanim założyła własną działalność gruntownie przemyślała swoją rolę jako architektki-właścicielki pracowni.

Warsztat skierowany jest do osób rozpoczynających lub planujących własną działalność, szczególnie z myślą o architektach i architektkach zainteresowanych prowadzeniem małej pracowni autorskiej. O ile kwestie dotyczące pieniędzy, strategii i organizacji pracy są niekiedy poruszane w odniesieniu do dużych firm, o tyle specyfika prowadzenia małej pracowni jest stosunkowo mało omawiana. Na podstawie konkretnych przykładów Kelly Hendriks omówi liczne problemy, z którymi borykają się początkujący architekci-przedsiębiorcy na co dzień.

Spotkanie prowadzone jest w języku angielskim.

Formuła on line.

Termin: WTOREK, 21 CZERWCA 9:30 – 12:00

Liczba miejsc: 20

Koszt: 50 zł (netto)*, płatne na konto Mazowieckiej Okręgowej IARP do 17 czerwca 2022 r. do godziny 15.00.

*brutto: 61,50 zł

Osoby niebędące członkami Mazowieckiej Okręgowej IARP mogą wziąć udział w warsztacie, ale płacą więcej: 75 zł (92,25 zł brutto). 

Nr konta:
85 1020 1013 0000 0102 0003 2367

Prosimy o podanie przy wpłacie danych do faktury, inaczej faktura zostanie wystawiona na nazwisko wpłacającego.

 

Moderator: arch. Michał Sikorski (służy pomocą przy problemach z translacją)

Po wykładzie możliwe będzie zadawanie pytań.

Kelly Hendriks